Košík 0 x

Doprava a platba

Váš výber.
Náš dovoz.

nuttyno kuriér
Našou jedinečnou cestou doručovania tovaru je nuttyno kuriér. V skratke vám váš tovar, ktorý je skladom, doručíme v rámci celej Bratislavy až k vašim dverám v priebehu 48 hodín. Všetko čo musíte urobiť je si na stránke vybrať tovar podľa vašej chuti.

Cena za doručenie na vami zvolenú adresu v rámci Bratislavy je uvedená nižšie v tabuľke na základe rozdelenia viacerých zón dopravy podľa jednotlivých okresov Bratislavy. Uvedené ceny sú bez DPH. Samotná DPH (20 %) bude pripočítaná v pokladni.

Bratislava – okresCena za dopravu (bez DPH)
I2€
II3,50€
III3€
IV (+Marianka, Stupava)1€
V2,50€

Platba pri zvolení možnosti dopravy nuttyno kuriérom je možná online cez platobnú bránu alebo prostredníctvom Google Pay ihneď pri vytvorení objednávky v pokladni.

Doručovacie časy

Pred expedíciou objednávky vás budeme vopred informovať o doručení vašej zásielky aj s časovým intervalom doručenia.

Ďalšou možnosťou dopravy je obľúbená Zásielkovňa (Packeta) s možnosťou dodania po celom Slovensku.
Pri výbere spôsobu dodania si zvolíte možnosť Packeta, kde si následne z ponúknutého zoznamu vyberiete výdajné miesto, ktoré vám najviac vyhovuje.

Cena za doručenie objednávky prostredníctvom Packety je 2,50€ bez DPH.
Platba je možná ihneď online pri vytvorení objednávky cez platobnú bránu, cez Google Pay, prípadne je možnosť platby na dobierku (platba v hotovosti/kartou pri prevzatí objednávky). Poplatok za dobierku je 1,00€ bez DPH.

Akonáhle bude objednávka doručená na vybrané výdajné miesto obdržíte oznamovací e-mail/sms notifikáciu o možnosti prevzatia tovaru (štandardne po dobu 4 pracovných dní).

X